Njoftim

    I. Të gjithë maturantët, të cilët kanë aplikuar për regjistrim në Universitetin e Prishtinës dhe nuk janë pranuar në afatin e parë, mund t'i parashtrojnë ankesë me shkrim Komisionit të Ankesave në nivel të Universitetit. II. Ankesat mund të parashtrohen më 8 gusht 2012, përkatësisht të mërkurën, duke filluar prej orës 9:00-13:00. III. Dorëzimi i ankesave bëhet në hyrjen e ndërtesës së rektoratit të UP-së. IV. Për rezultatet e shqyrtimit të këtyre ankesave njoftoheni nëpërmes komisionit të ankesave.

Arkiva e lajmeve

«prill»
MaEnPrShDi
31 12 3456
789 10 111213
141516 17 181920
21222324252627
2829301234
567891011