Njoftim

    Universiteti i Prishtinës njofton të gjithë të interesuarit se konkursi për zgjedhjen e personelit akademik të UP-së, i shpallur në gazetat ditore më 18. 7. 2012, i cili ishte paraparë të mbyllej më 1. 8. 2012, do të vazhdojë të mbetet i hapur deri më 9. 8. 2012. 
    Paraqitja e dokumenteve bëhet në fakultetin gjegjës.
    Aplikacionet e arritura pas afatit (të zgjatur) dhe ato të pakompletuara nuk do të merren në shqyrtim.

     

Arkiva e lajmeve

«prill»
MaEnPrShDi
31123456
789 10111213
141516 17181920
21222324252627
2829301234
567891011