Konkurs për personel akademik

    Klikoni këtu dhe shkarkoni konkursin për zgjedhjen e personelit akademik në fakultetet e Universitetit të Prishtinës.
     

Arkiva e lajmeve

«prill»
MaEnPrShDi
31 12 3456
789 10 111213
141516 17 181920
21222324252627
2829301234
567891011