(u.d.) Rektori Berishaj priti në një takim ambasadorin e Kosovës në Japoni. z. Ahmet Shala

 
 • (u.d.) Rektori Berishaj priti në një takim ambasadorin e Kosovës në Japoni. z. Ahmet Shala
  08 gusht @ 04:31

  Më datën 7 gushtë 2014 Rektori (u.d.) i Universitetit të Prishtinës prof. dr. Anton Berishaj priti ambasadorin e Kosovës në Japoni. z. Ahmet Shala. Gjatë takimit rektori Berishaj informoi ambasadorin Shala për proceset aktuale në Universitetin e Prishti[…]

   
 

Rektori (u.d.) Berishaj u takua me ambasadore greke në Kosovë, Constantina Athanassiadou

 
 • Rektori (u.d.) Berishaj u takua me ambasadore greke në Kosovë, Constantina Athanassiadou
  24 korrik @ 08:28

  Sot, më datë 23.7.2014, Rektori (u.d.) Berishaj priti në takim ambasadoren greke në Kosovë, znj. Constantina Athanassiadou. Rektori Berishaj e informoi gjerësisht ambasadoren Athanassiadou me gjendjen e Universitetit si dhe me të arriturat gjatë këtij man[…]

   
 

Studentët e Universitetit të Prishtinës në shkollën verore në Londër

 
 • Studentët e Universitetit të Prishtinës në shkollën verore në Londër
  21 korrik @ 01:28

  Në kuadër të projektit Tempus “Human Rights in the Heart of Higher Education” studentët nga Universiteti I Prishtinës Agon Sinanaj dhe Blerta Ismaili marrin pjesë ne shkollën verore dy javore për të drejtat e njeriut në Universitetin Roehamton[…]

   
 

Rektori (u.d.) Berishaj u takua me ambasadorin slloven në Kosovë, Miljan Majhen

 
 • Rektori (u.d.) Berishaj u takua me ambasadorin slloven në Kosovë, Miljan Majhen
  18 korrik @ 10:39

  Sot, më datë 18.7.2014, Universitetin e Prishtinës e vizitoi ambasadori slloven në Kosovë, Miljan Majhen ku u prit nga u.d. Rektori Berishaj. Ambasadori Majhen e uroj për u.d. Rektorin Berishaj për pozitën dhe e përgëzoi për guximin që të ndërmarr mbi sup[…]

   
 
 |<  <  4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13  >  >| 
 

Kalendari e lajmeve

  «dhjetor»
  MaEnPrShDi
  2425 2627282930
  123 4567
  8 910 11121314
  1516 1718192021
  22232425262728
  2930311234
 
 

Shpallje & Ngjarje