Përfaqësuesi i Kongresit Japones z. Ryu Shionoya viziton Universitetin e Prishtinës

 
 • Përfaqësuesi i Kongresit Japones z. Ryu Shionoya viziton Universitetin e Prishtinës
  19 gusht @ 09:02

  Ambasadorin e Kosovës në Japoni z.Ahmet Shala dhe Presidentin e Asociacionit të Miqësisë Japonezo-Kosovare, z. Micky Haxhiislami ka vizituar Rektoratin e Universitetit të Prishtinës.[…]

   
 

Prorektorja (u.d.)për Bashkëpunim ndërkombëtar, Hasnije Ilazi merr pjesë në hapjen e Seminarit 33 Ndërkombëtar për Gjuhën, Letërsinë dhe Kulturën Shqiptare

 
 • 19 gusht @ 09:00

  Prorektorja (u.d.) për Bashkëpunim ndërkombëtar, prof. ass. Dr. Hasnije Ilazi ka marrë pjesë sot në hapjen solemne të Seminarit 33 Ndërkombëtar për Gjuhën, Letërsinë dhe Kulturën Shqiptare.[…]

   
 

(u.d.) Rektori Berishaj priti në një takim ambasadorin e Kosovës në Japoni. z. Ahmet Shala

 
 • (u.d.) Rektori Berishaj priti në një takim ambasadorin e Kosovës në Japoni. z. Ahmet Shala
  08 gusht @ 04:31

  Më datën 7 gushtë 2014 Rektori (u.d.) i Universitetit të Prishtinës prof. dr. Anton Berishaj priti ambasadorin e Kosovës në Japoni. z. Ahmet Shala. Gjatë takimit rektori Berishaj informoi ambasadorin Shala për proceset aktuale në Universitetin e Prishti[…]

   
 

Rektori (u.d.) Berishaj u takua me ambasadore greke në Kosovë, Constantina Athanassiadou

 
 • Rektori (u.d.) Berishaj u takua me ambasadore greke në Kosovë, Constantina Athanassiadou
  24 korrik @ 08:28

  Sot, më datë 23.7.2014, Rektori (u.d.) Berishaj priti në takim ambasadoren greke në Kosovë, znj. Constantina Athanassiadou. Rektori Berishaj e informoi gjerësisht ambasadoren Athanassiadou me gjendjen e Universitetit si dhe me të arriturat gjatë këtij man[…]

   
 
 |<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10  >  >| 
 

Kalendari e lajmeve

  «tetor»
  MaEnPrShDi
  29 30 12345
  6789101112
  13141516 171819
  20 212223242526
  272829303112
  3456789